II Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY

active and beauty (running)

Zdrowie i uroda wiosennym priorytetem w Targach Kielce

Wraz z nadejściem wiosny targowo wracamy do tematyki dbania o ciało i umysł, a to za sprawą II Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody „Health&Beauty”, które odbędą się od 7 do 9 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

Targi powstały z myślą o ludziach poszukujących produktów i usług pomagających wzmocnić zdrowie i utrzymać na dłużej urodę i młodość. Zaprezentują najbardziej aktualne oferty zabiegów prywatnych placówek medycznych, hoteli SPA, gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych, a także nowości producentów, suplementów diety, leków OTC i kosmetyków. 

active and beauty (handmade) W ofercie targów, oprócz szerokiej gamy firm prezentujących produkty i usługi wspierające zdrowy i aktywny tryb życia, również znajdą się ciekawe atrakcje promocji polskich oraz zagranicznych usług medycznych.

Targi „Health&Beauty” towarzyszą w tej edycji Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oraz Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, które na stałe wpisały się w kalendarz kielczan, jako jedne z ulubionych imprez w Targach Kielce. W zeszłym roku wzięło w nich udział ponad 20 tysięcy zwiedzających.