Zespół Budowy Stoisk

Artur Buras

Kierownik Zespołu Budowy Stoisk
Artur Buras
+48 41 365 12 97
+48 606 448 145
buras.artur@targikielce.pl


Radomski

Kierownik Sekcji Stoisk Standardowych
Łukasz Radomski
+48 41 365 12 69
+48 797 339 453
radomski.lukasz@targikielce.pl

Grabka

Albert Grabka
+48 41 36 51 448
+48 517 759 558
grabka.albert@targikielce.pl

Grabka

Karol Grabka
+48 41 365 13 74
+48 606 447 468
grabka.karol@targikielce.pl

 

Kędracka

Joanna Kędracka
+48 41 365 13 79
+48 606 908 255
kedracka.joanna@targikielce.pl

 

Soja

Anna Soja
+48 41 365 14 54
+48 694 776 392
soja.anna@targikielce.pl


 

Bujnowska

Kierownik Sekcji Stoisk Indywidualnych
Izabela Bujnowska
+48 41 365 14 10
+48 797 339 456
bujnowska.izabela@targikielce.pl

 

Ozga

Specjalista ds. projektów indywidualnych
Sebastian Ozga
+48 41 365 12 45
+48 696 084 207
ozga.sebastian@targikielce.pl

 

Omańska

Specjalista ds. projektów indywidualnych
Justyna Omańska
+48 41 365 14 30
+48 602 570 551
omanska.justyna@targikielce.pl

 

Ćwiklińska

Specjalista ds. projektów indywidualnych
Ewa Ćwiklińska
+48 41 365 14 57
+48 518 322 301
cwiklinska.ewa@targikielce.pl