Międzynarodowe Targi Branży Sportowej KIELCE SPORT-EXPO  zmieniają się dla Was

szczyrk KIELCE SPORT-EXPO pod nazwą Targi SPORT-ZIMA 2017, zaplanowane na 15-17 lutego 2017 r. odbędą się w zmienionej, ciekawej formule i sprawdzonym miejscu w terminie od 24 do 26 lutego 2017 roku.

Targi Kielce analizując sytuację w branży oraz pragnąc dostosować się do wymagań klientów informują, że Targi KIELCE SPORT-EXPO w edycji 2017 odbędą  się w Szczyrku, w Hotelu Orle Gniazdo, doskonale znanym z pierwszych edycji, targów sportowych.

Obok ciekawej ekspozycji, wystawcy i  zwiedzający  będą mieli do dyspozycji nowoczesny ośrodek narciarski  Beskid Sport Arena, gdzie odbędą się  testy narciarskie zorganizowane razem z wystawą.

Biorąc pod uwagę opinie Wystawców proponujemy wydarzenie targowe w najbardziej optymalnej formie, która  będzie najkorzystniejsza dla Państwa i dzięki nowemu podejściu do sposobu prezentacji sprzętu zapewni Firmom maximum satysfakcji.

Zapraszamy do Szczyrku na Targi SPORT-ZIMA od 24 do 26 lutego 2017 roku.


Na wydarzenie zapraszają:

inmove cairn leki  naroo SICARO sportimpex 
blizzard quattro greenland group K2 fizan blizzard tecnica
madshus swix Brekka kama zanier north finder
bodydry milo cmp de sport mountval  
           

Testy na Beskid Sport Arena:

Podczas Targów Sport-Zima Firma Greenland Group oraz Tytan Sport planują zorganizowanie multitestów narciarskich. Testy zaplanowano na : 25-26 lutego 2017 r na terenie ośrodka sportowo-rekreacyjnyego Beskid Sport Arena.


Jeżeli Państwa firma jest również zainteresowania udziałem w testach, zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Organizator główny:

yota

Miejsce Targów:

orle gniazdo szczyrk

Partner Targów:

beskid sport arena