wydawca czasopisma "Branża Dziecięca"
Założyciel i wydawca czasopisma „Branża Dziecięca”, a w latach 2008-2018 również jego redaktor naczelny. Był prezesem międzynarodowego stowarzyszenia prasowego BCMI oraz członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych. Reprezentował Polskę w prestiżowym Trend Committee na największych na świecie targach zabawek Spielwarenmesse. Był prelegentem na wystawach branżowych w Norymberdze i Hongkongu. Z targami Kids’ Time współpracuje od pierwszej edycji.
Profesor Instytutu Badawczego KOMAG
Kierownik akredytowanego Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska ITG KOMAG, jednostki notyfikowanej w UE w zakresie Dyrektywy 2009/48/WE, specjalizującej się w badaniach bezpieczeństwa użytkowania zabawek i artykułów dziecięcych. Jej zainteresowania naukowe skupiają się na identyfikacji i ocenie czynników szkodliwych występujących w środowisku życia dzieci, w tym związanych z użytkowanymi wyrobami. Przewodnicząca Komitetu Technicznego KT 237 ds. Artykułów dla Niemowląt i Małych Dzieci oraz Bezpieczeństwa Zabawek Polskiego Komitetu Normalizacyjnego w Warszawie.
Od pierwszej edycji Targów Kids Time jest członkiem Komisji Konkursowej, w której analizuje aspekty bezpieczeństwa zgłaszanych do konkursu wyrobów.
założycielka portalu i kanału YouTube zabawkowicz.pl
Ekspertka ds. zabawek i artykułów dla dzieci. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Psychologii Pozytywnej w edukacji i wychowaniu Uniwersytetu SWPS. Jest terapeutką Integracji Sensorycznej, wychowawczynią i edukatorką. Od lat jest organizatorką konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców oraz redaktorką naczelną Zabawkowicz.pl.
blogerka, mamygadzety.pl
Prowadzi jeden z najpopularniejszych specjalistycznych blogów dla rodziców, gdzie można znaleźć m.in. recenzje setek produktów branży dziecięcej. Testuje, sprawdza i opisuje artykuły dla dzieci i rodziców od 10 lat. Współpracowała z wieloma markami z Polski i ze świata, brała udział we wprowadzaniu na polski rynek kilkunastu produktów. Uczestniczka największych targów produktów dla dzieci, ekspertka branży parentingowej. Prywatnie mama czwórki dzieci.
właściciel sklepu BubuKids.pl
Od 2008 roku wraz z żoną Agnieszką współwłaściciel sklepu BubuKids, polski dystrybutor marki Prince Lionheart oraz Dolce Toys. W latach 2003 – 2016 wykładowca akademicki na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz Wydziale Zarządzania AGH. Między 2005, a 2011 rokiem był członkiem zarządu i dyrektorem marketingu w nazwa.pl. Od 2011 roku zasiada w Radzie Programowej Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, a od 2008 roku jest także członkiem Komisji Konkursowej nagrody Kids' Time Star. Poszukiwacz wyjątkowych marek i produktów dziecięcych, a do tego miłośnik dobrego designu i produktów wysokiej jakości. Zapalony czytelnik i fan muzyki rockowej.
właścicielka sklepu Tylem.pl
Właścicielka eksperckiego sklepu z fotelikami samochodowymi Tylem.pl ze Szczecina. Jest autorką bloga poświęconego bezpieczeństwu www.fotelove.com.pl. Prywatnie mama, żona i fanka bezpiecznej jazdy.
Redaktor naczelna czasopisma „Branża Dziecięca”
Od 2018 roku redaktor naczelna branżowego czasopisma dla handlowców „Branża Dziecięca”, które jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia prasowego BCMI. Współpracuje z największymi targami branżowymi w Europie jako członek komisji TrendCommittee przy targach zabawek Spielwarenmesse w Norymberdze oraz juror w konkursie Innovation Award przy targach artykułów dziecięcych Kind + Jugend w Kolonii. Bierze także udział w pracach jury w konkursie Zabawka Roku Nagroda Rodziców.
Absolwentka kierunku Edukacja Artystyczna ówczesnej krakowskiej Akademii Pedagogicznej. Stopień doktora uzyskała na ASP w Krakowie, na Wydziale Form Przemysłowych. Zawodowo zajmuje się projektowaniem tekstyliów użytkowych: ubioru, kostiumu, scenografii czy produktu tekstylnego. Specjalizuje się w zagadnieniach: tekstylia użytkowe oraz konstrukcja ubioru, prowadzi zajęcia z tego przedmiotu m.in. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie oraz UJK w Kielcach, współpracowała i współpracuje w tym zakresie z Wydziałem Form Przemysłowych ASP Kraków w ramach Otwartej Pracowni Mody oraz ASP w Gdańsku. Poza pracą dydaktyczną zawodowo zajmuje się współpracą z firmami w zakresie projektowania tekstyliów, szkoleniami z konstrukcji ubioru czy rekonstrukcją kostiumów do filmów i przedstawień.