2.png

Wydajne dostawy energii od Fischer Panda. Połączenie generatorów i technologii klimatyzacji na MSPO

23 sierpnia 2024
Fischer Panda jest jednym z wiodących producentów mobilnych systemów energetycznych od 40 lat. Marka Fischer Panda oznacza najwyższej jakości wzornictwo, wysokiej jakości komponenty i pierwszorzędną inżynierię. Agregaty prądotwórcze Fischer Panda są jednymi z najbardziej kompaktowych i wydajnych urządzeń na świecie.

Wszystkie agregaty prądotwórcze Fischer Panda do zastosowań wojskowych są odpowiednie dla rozwiązań o mocy od 2,5 do 48 kW i spełniają najważniejsze wymagania zgodnie z MIL-STD 461 i 810, szczególnie w odniesieniu do EMC i emisji hałasu. Dzięki kompaktowej kapsule izolacji akustycznej generatory pracują cicho i prawie bez wibracji.

Agregaty prądotwórcze oraz klimatyzacyjne Fischer Panda są wykorzystywane m.in. w centrach dowodzenia, klinikach, punktach dowodzenia, systemach radarowych i jednostkach nadzoru, a  urządzenia produkowane są na indywidualne zlecenia i zgodnie ze specyfikacją klienta.
PSC-12.000-.jpg [615.27 KB]

Portfolio produktów Fischer Panda obejmuje:

Generatory do ładowania akumulatorów chłodzone powietrzem i wodą, 2,5 - 12 kW

Generatory prądu przemiennego chłodzone wodą, 4 - 48 kW

Panda 30 PSC " Niezależny generator Panda" - jednostka typu „wszystko w jednym” składająca się z generatora, chłodnicy, szafy sterowniczej i zbiornika paliwa.

Panda 8000 Combo - Agregat składający się z generatora i ECU

Panda 8000 Environmental Control Unit - Jednostka klimatyzacyjna typu split do zastosowań cywilnych i wojskowych o właściwościach chłodzących i grzewczych.

AGT-5000-gen-kuhler.jpg [779.38 KB]

Polecane aktualności
26 września 2024
W drugim dniu Targów METAL odbyło się spotkanie nt. prezentacji polskich odlewni podczas przyszłorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego.
06 września 2024
Podczas 32. Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, tradycyjnie już, wręczone zostały prestiżowe nagrody i wyróżnienia, które honorują wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie obronności oraz innowacyjnych technologii.
06 września 2024
Rozwiązania HSW, do których „powinniśmy zmierzać, do czego powinniśmy dążyć, co powinno wspomagać artylerię, aby ta mogła wykonać swoją pracę”, jak powiedział Krzysztof Trofiniak, prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej, zostały zaprezentowane w czasie MSPO w Kielcach.
06 września 2024
Podczas XXXII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach polska GRUPA WB (spółka wiodąca WB Electronics S.A.) oraz włoska firma Leonardo podpisały List Intencyjny, aby wspólnie rozpoznawać możliwości i perspektywy dla sektora obronnego. Partnerzy zamierzają razem rozwijać i poszukiwać możliwości biznesowych dla bezzałogowych statków powietrznych klasy taktycznej, w tym wykorzystujące Sztuczną Inteligencję (SI), działania w roju oraz amunicję krążącą.
05 września 2024
Premierowa prezentacja zintegrowanego systemu okularów z hełmem bojowym, uroczystość wręczenia prestiżowej nagrody „Dumny Weteran”, wizyta Tomasza Siemoniaka oraz mnóstwo spotkań biznesowych. Tak wyglądał trzeci dzień 32. Międzynarodowego Salonu Przemysłu obronnego w Targach Kielce.
04 września 2024
Kontrakty warte miliony, przyszłościowe debaty, konferencje naukowe i prezentacje innowacyjnego sprzętu militarnego. Za nami drugi dzień MSPO w Targach Kielce. 4 września kielecki ośrodek nie zwolnił obrotów!
04 września 2024
Dwie ważne umowy podpisała Agencja Uzbrojenia podczas trwającego 32. Międzynarodowego Salonu Przemysłu obronnego w Targach Kielce. Są to, po sygnowanych wczoraj porozumieniach z USA i spółkami PGZ, kolejne milionowe kontrakty, których celem jest wzmocnienie wschodniej flaki NATO. Umowy podpisano w obecności Wiceministra Obrony Narodowej Pawła Bejdy.
04 września 2024
Efekt współpracy zawartej rok temu podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego przez Polską Grupę Zbrojeniową z firmą ICEYE oraz Wojskowymi Zakładami Łączności Nr 1 został zaprezentowany na tegorocznej edycji MSPO w Targach Kielce. Mobilna Platforma Rozpoznania Satelitarnego ISR to jedno z najnowocześniejszych na świecie rozwiązań, pozwalających siłom zbrojnym na szybkie podejmowanie decyzji w oparciu o przekazywane na bieżąco dane satelitarne.