lwów bike-expo

Rowery na ukraińskich drogach – targi Lwów Bike Expo zakończone!

Ponad 50 firm z Ukrainy i Polski wzięło udział w targach Lwów Bike Expo. Wydarzenie trwało od 27 do 29 września, a miejscem spotkania sklepów rowerowych, producentów części i miłośników jednośladów było lwowskie centrum wystawiennicze Gal Expo.

Rynek wschodni wciąż się rozwija – mieszkańcy Ukrainy szukają nie tylko pomysłów na biznes, ale także miejsc zbytu dla swoich sklepów i serwisów. Targi Lwów Bike Expo stały się doskonałą platformą wymiany doświadczeń i wiedzy sprzedażowej, miejscem zapoznania się z ofertą polskich i ukraińskich firm.

Więcej


Aktualności

Szkolenia dla sprzedawców  podczas targów Lwów Bike Expo

Szkolenia dla sprzedawców podczas targów Lwów Bike Expo

28.09.2018

Targi Lwów Bike Expo to nie tylko wystawa, podczas której goście z Ukrainy mogą zapoznać się z ofertą producentów rowerów i sprzętu do jednośladów. Organizatorzy zaproponowali właścicielom sklepów oraz serwisów szkolenie sprzedażowe – poprowadził je trener biznesu Jan Kubica.

Targi Lwów Bike EXPO rozpoczęte!

Targi Lwów Bike EXPO rozpoczęte!

27.09.2018

We Lwowie właśnie rozpoczęły się pierwsze na Ukrainie targi rowerowe. Ich organizatorami są Targi Kielce wspólnie z Gal Expo i Boomerang Boardshop. W wystawie bierze udział ponad 50 marek z Polski i Ukrainy.

Targi Lwów Bike Expo  nabierają tempa

Targi Lwów Bike Expo nabierają tempa

22.06.2018

Do targów Lwów Bike Expo pozostało trzy miesiące, a organizatorzy mogą pochwalić się kolejnymi wystawcami. Ukraina otwiera się na rowerowy zawrót główny wraz z popularnymi i znaczącymi markami.

Lwów rowerami stoi

Lwów rowerami stoi

11.06.2018

Wypożyczalnie rowerów to bardzo popularne rozwiązanie obecne w wielu europejskich miastach. Od 2017 roku do grona tych miejsc dołączył także Lwów. Rowery są dostępne zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.