dom targi mieszkaniowe Zapraszamy do DOMu - XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

Targi Dom to już tradycja. Od ponad 25 lat profesjonaliści z branży budowlanej spotykają się z właścicielami mieszkań i domów, aby zaproponować im nowoczesne rozwiązania. Wydarzenie jest także doskonałą okazją do poznania najnowszych trendów w architekturze i budownictwie, wśród zwiedzających nie brakuje więc specjalistów tych dziedzin.

Targi od lat cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród mieszkańców Kielc, jak i całego regionu świętokrzyskiego. Co roku właściciele nieruchomości, a także przyszli posiadacze domów i mieszkań mają okazję do zapoznania się z szeroką ofertą firm.

Więcej

Aktualności

ALUTOR SYSTEMY ROLETOWE podczas Targów DOM

ALUTOR SYSTEMY ROLETOWE podczas Targów DOM

21.02.2019

Odpowiedni wystrój okna zapewnia mieszkańcom nie tylko doznania estetyczne, ale także poczucie dyskrecji i komfortu. Podczas targów DOM zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą firmy ALUTOR SYSTEMY ROLETOWE.

Schodami do nieba! Nowa firma na targach Dom

Schodami do nieba! Nowa firma na targach Dom

19.02.2019

Schody, podłogi, ale także blaty drewniane – wyposażenie wnętrz na najwyższym poziomie proponuje firma Marchewka, która od 30 lat zachwyca klientów z całej Europy. Po raz pierwszy będziemy mogli podziwiać ofertę firmy podczas targów Dom.

Tartak Olczyk wśród wystawców targów Dom

Tartak Olczyk wśród wystawców targów Dom

18.02.2019

Firma z 40 letnim doświadczeniem w stolarstwie znalazła się wśród wystawców dwudziestych szóstych targów Dom. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje między innymi pale winogronowe, palisada toczona i granulat drzewny pelet.

Ekogroszek od TAURON Wydobycie na targach DOM

Ekogroszek od TAURON Wydobycie na targach DOM

06.02.2019

Produkty TAURON to sprawdzone paliwa, które pochodzą wyłącznie z polskich kopalń należących do Grupy TAURON: SOBIESKI, JANINA, BRZESZCZE. Podczas targów DOM firm będzie promować m.in. ekogroszek.


Patronat honorowy:

wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta

Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner

Najbliższe wydarzenia Wszystkie wydarzenia

20-22 II 2019
22-24 II 2019
27 II - 1 III 2019
27-28 II 2019
27 II - 1 III 2019
28 II 2019
5-6 III 2019