Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

green city expo 2018 Jak kształtować przestrzeń miejską? Green City Expo po raz drugi!

GREEN CITY EXPO – spotkanie profesjonalistów i pasjonatów dobrze zagospodarowanej przestrzeni publicznej w miastach i miasteczkach już po raz drugi odbędzie się w Targach Kielce. Wydarzenie trwa równolegle z targami EKOTECH oraz ENEX/ ENEX Nowa Energia.

Projekty związane z małą architekturą miejską i strefami rekreacji dla dorosłych i dla dzieci stanowią największą grupę wśród zadań realizowanych w ramach budżetów obywatelskich we wszystkich regionach Polski.

GREEN CITY EXPO po raz drugi

Podczas  GREEN CITY EXPO wydarzenia, które odbywa się już po raz drugi w  Targach Kielce pokazane zostaną urządzenia i technologie do utrzymania terenów zielonych, ochrony i pielęgnacji drzewostanu, realizacji rozwiązań zachowujących powierzchnie biologicznie czynne, jak zielone dachy czy mini-parki. Zaprezentują się także producenci ławek, wiat, gazonów, systemów identyfikacji wizualnej czy wyposażenia stref relaksu, takiego jak siłownie plenerowe.

Więcej

Aktualności

„Zieleń potrzebna od zaraz” podczas Green City EXPO

„Zieleń potrzebna od zaraz” podczas Green City EXPO

11.02.2019

Zeszłoroczna edycja debiutującej konferencji „Zieleń potrzebna od zaraz” przyciągnęła blisko 200 osób z całej Polski. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele samorządów, architektów, przedsiębiorców zajmujących się pielęgnacją zieleni miejskiej. Plan tegorocznej, która rozpoczyna się 1 marca, zapowiada się równie ciekawie.

Kurs Vectorworks Landmark podczas wystawy Green City Expo

Kurs Vectorworks Landmark podczas wystawy Green City Expo

06.02.2019

Poznaj najbardziej wszechstronne oprogramowanie CAD przeznaczone dla twórców z branży architektury krajobrazu! Kurs odbędzie się podczas wystawy Green City Expo, która odbędzie się 27 i 28 lutego w Targach Kielce.

Walka ze smogiem – wyzwanie dla nas wszystkich

Walka ze smogiem – wyzwanie dla nas wszystkich

28.02.2018

Smog to zjawisko, z którym walkę rozpoczęło wiele polskich miast. Temat wydaje się szczególnie palący, zważywszy, że problem dotyczy nie tylko dużych aglomeracji, ale także mniejszych miejscowości. Organizatorzy Targów Enex dostrzegają potrzebę dyskusji, stąd pomysł na aranżację konferencji

Energetyczne rozpoczęcie w Targach Kielce

Energetyczne rozpoczęcie w Targach Kielce

28.02.2018

W Targach Kielce właśnie rozpoczęły się ekologiczno – energetyczne spotkania branży. Podczas targów ENEX blisko 160 firm prezentuje swoje produkty i rozwiązania dla środowiska naturalnego oraz sposobów pozyskiwania energii.


Partnerzy

Politechnika Świętokrzyska Urząd Miasta Kielce


Urząd Miasta Kielce        

rejonowe przedsiębiorstwo zieleni Zieleń Miejska
instytut dizajnu   Forum Dobrych Praktyk Rośliny Ozdobne Szkółkarstwo
inteligentne miasta i regiony  smartcity expert eplace zabaw  
teraz środowisko      

Patronat honorowy

marszalek_wojewodztwa prezydent_miasta