Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

ogród i ty Targi ogrodnicze - święto zieleni w Targach Kielce!

Targi Ogród i Ty to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników zieleni i działkowych dodatków! Jeśli szukasz kwiatów, krzewów, także mebli do swojego ogrodu – Targi Kielce zapraszają!

Tegoroczna edycja targów Ogród i Ty odbędzie się między 5 a 7 kwietnia i tradycyjnie będzie towarzyszyć targom Dom.  Warto pamiętać, że zanim zacznie się prawdziwa praca w ogrodzie warto rozeznać się, jakie roślinne trendy panują w tym roku. Urządzanie tarasubalkonu czy przydomowych rabat nie jest bowiem łatwą sztuką. Właśnie dlatego branżowi specjaliści  zapraszają na Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY.

Więcej

Aktualności

ALUTOR SYSTEMY ROLETOWE podczas Targów DOM

ALUTOR SYSTEMY ROLETOWE podczas Targów DOM

21.02.2019

Odpowiedni wystrój okna zapewnia mieszkańcom nie tylko doznania estetyczne, ale także poczucie dyskrecji i komfortu. Podczas targów DOM zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą firmy ALUTOR SYSTEMY ROLETOWE.

Tartak Olczyk wśród wystawców targów Dom

Tartak Olczyk wśród wystawców targów Dom

18.02.2019

Firma z 40 letnim doświadczeniem w stolarstwie znalazła się wśród wystawców dwudziestych szóstych targów Dom. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje między innymi pale winogronowe, palisada toczona i granulat drzewny pelet.

Pachnący biznes – Studio Zieleni na targach Ogród i Ty

Pachnący biznes – Studio Zieleni na targach Ogród i Ty

11.02.2019

Studio Zieleni to rodzinna firma, która od blisko 40 lat zajmuje się uprawą i hodowlą róż. Wystawca targów Ogród i Ty zaskoczy zwiedzających różnorodnością rodzajów tego szlachetnego kwiatu.

Dominik Strzelec na targach DOM

Dominik Strzelec na targach DOM

22.04.2018

Dominik Strzelec odwiedził targi Dom oraz Ogród i Ty. Prowadzący program „Usterka” oraz „Odlotowy ogród”, ambasador marki Budmat, jest gościem specjalnym stoiska Krismar. Gwiazda podpowiedziała zwiedzającym Targi Kielce, jak wybierać firmy budowlane i na co zwrócić szczególną uwagę.


Patronat honorowy:

wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta

Partnerzy medialni

banner