Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

DOM, OGRÓD i TY 2019 - Lista wystawców

 

Sortowanie: Nazwa Kraj Stoisko Dodaj do planera targowego Pokaż planer targowy
FHU SPORTEX IWONA WIERZBICKA KIELCE, +
CENTRUM OGRODNICZE PATRYCJA CZEKAJ GÓRKI SZCZUKOWSKIE , +
SEAT MATSUOKA MOTOR SP. Z O.O., Kielce KIELCE, C-1 +
RENAULT TANDEM SP Z O.O. BĘDZIN, C-3 +
VOLKSWAGEN AUTOCENTRUM SA KIELCE, C-4 +
FORD AUTOSKAR SP. Z O.O. LUBLIN, C-5 +
KIA MOTORS AUTOCENTRUM PATECKI S.C. KIELCE, C-6 +
VOLVO PRO-MOT Sp. z o.o. Sp. K. Kielce, C-7 +
HONDA CICHOŃSKI KIELCE, C-7A +
MAZDA MATSUOKA MOTOR SP. Z O.O., Kielce MOTYCZ, C-8 +
OPEL AUTORUD SP. Z O.O. KIELCE, C-9 +
CITROEN FIX FORUM LIDER SP Z O.O. KIELCE, C-10 +
PRO-WELLNESS JURCZYK, ABU EL ELLA, CYRAN, SZPAK SP.J. KATOWICE, E-1 +
SKŁAD BUDOWLANY FILAR PIOTR PIWEK PISECZNA GÓRKA, E-2 +
DEVENTE SP. Z O.O. KIELCE, E-3 +
PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEROBU KAMIENIA BUDOWLANEGO PRODMAR SUKÓW, E-4 +
MIEJSKA ŁĄCZKA PATRYCJA ORACZ KIELCE, E-5 +
JAMAR PPU JANUSZ WALOCHA I SPÓŁKA SP.J. KIELCE, E-6 +
MURATOR WARSZAWA, E-8 +
BUD-SYSTEM S.C. FHU OSTROWIEC ŚW., E-9 +
EXPERT SNU DANIEL SOŁTYS KIELCE, E-11 +
ALUTOR SYSTEMY ROLETOWE S.C. KIELCE, E-12 +
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE MAX - PRACOWNIA PROJEKTOWA KIELCE, E-14 +
DAREX DARIUSZ KUSZKOWSKI WARSZAWA, E-15 +
ZAKŁAD KAMIENIARSKI PRZYWAŁA STONES CHĘCINY, E-16 +
GRENTON SP Z O.O. KRAKÓW, E-17 +
NISKA 2 - EPA INVESTMENT SP. Z O.O. SP.K. KIELCE, E-18 +
KUNA-SYSTEM P.P.H.U. KAMIL KAMIŃSKI KIELCE, E-19 +
TARTAK OLCZYK LUDWIK OLCZYK KRASOCIN, E-21 +
STERNA POLSKA GARWOLIN, E-22 +
BEL-POL SP. Z O.O. KIELCE, E-24 +
ELTROX.PL e-commerce partners sp. z o.o. Kielce, E-25 +
INDECO KIELCE CENTRUM DRZWI PRZESUWANYCH SEBASTIAN GRZELA KIELCE, E-26 +
I LOVE MATERACE KIELCE, E-26 +
STUDIO KOLOR KIELCE, E-27 +
CHAMERA ARKADIUSZ FUH WARSZAWA, E-28 +
HEALTHY LIFE PRZEMYSŁAW MARTYNIUK MYSŁAKOWICE, E-29 +
JAWEX MAŁGORZATA KEMPIŃSKA SPÓŁKA JAWNA KIELCE, E-31 +
SZUMEN GALERIA WNĘTRZ KIELCE, E-31 +
EUROLOCUM WOJSA NIERUCHOMOŚCI KIELCE, E-32 +
COMTEL GROUP SP. Z O.O. SP.K. BRZESKO, E-33 +
STYROBUD-GÓRNO RADOMSKI PIOTR GÓRNO, E-34 +
DEFRO SP. Z O.O. SP.K. STRAWCZYN, E-36 +
MIESZKANIE Z POMYSŁEM SP. Z.O.O. KIELCE, E-37 +
HAMMERLAND WORKSHOP WALDEMAR KIDACKI STRAŻÓW, E-38 +
GALABETON RADOM, E-39 +
TORNI CENTRUM KOSTKI BRUKOWEJ RADOM, E-39 +
AKCESORIA MEBLOWE OD A DO Z KIELCE, E-41 +
BLUM POLSKA SP Z O.O. JASIN, E-41 +
SALAMON FHU WALDEMAR SALAMON JĘDRZEJÓW, E-42 +
STUDIO KOMINKI / DHP DYSTRYBUCJA DARIUSZ PĘCZKOWICZ KIELCE, E-43 +
CANEA INŻYNIERIA I KOMPUTERY ARTUR POLAKOWSKI KIELCE, E-44 +
PANEL-PLUS PHU PAWEŁ ZIĘBA KIELCE, E-45 +
WYTWÓRNIA PARKIETU DĄBEX SP. Z O.O. SP.K. GRODZISK WLKP., E-46 +
AREA STUDIO GRODZISK WLKP., E-46 +
ZAKŁAD USŁUG INSTALACYJNYCH TECHMONT MIEDZIANA GÓRA, E-47 +
SCHODO-SYSTEM MARCIN CZYŻ WYMYSŁÓW, E-48 +
GUTCONCEPT MISTÓW, E-49 +
SCHODY PODŁOGI WNĘTRZA SP. Z O.O. S.K. PIOTROWICE, E-49 +
PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE SEBA-SAUN KIELCE, E-50 +
P.E.M.A. ANDRZEJ GRZEGORZ NAWROT JĘDRZEJÓW, E-51 +
NICE POZNAŃ, E-51 +
GALERIA CIEPŁA KOMINKI I KOMINY DOMINIK WANAT JASTRZĄB, E-52 +
KAO SP. Z O.O. KIELCE, E-53 +
ARCHIBIS SPÓŁKA Z O.O. I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA KIELCE, E-55 +
STRAŻ MIEJSKA KIELCE, E-55A +
TETELEWSKI KOMINKI KIELCE, E-56 +
PORADY ARCHITEKTÓW E-56A +
PLAZA NIERUCHOMOŚCI GRZYB SP Z O.O.SP.K. KIELCE, E-57 +
OKNOMAKS MARIUSZ KRZEPKOWSKI PILCZYCA, E-58 +
FIRMA KRYSZTAŁOWY ŚWIAT PHU EXPORT ALDONA GRABOWSKA-PAJDAK LIBIĄŻ, E-59 +
PIO-MARCO P.H.U. KIELCE, E-61 +
DOMOWE SANATORIUM ZIMNOCH SP.J. BIAŁYSTOK, E-62 +
UPONOR WARSZAWA, E-63 +
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SOLARIX-2 WIESŁAW ROZEMBERG KIELCE, E-63 +
LAZAR JASTRZĘBIE ZDRÓJ, E-63 +
BADO BIELSKO-BIAŁA, E-63 +
OTG SP Z O.O. RADOM, E-64 +
DOBRE TARASY RADOM, E-64 +
BANK POLSKIEJ SPÓŁDZIELCZOŚCI S.A. WARSZAWA, E-65 +
SZKOŁA DOBREGO SMAKU SP. Z O.O. ŁÓDŹ, E-65A +
RONIC POLSKA ŁÓDŹ, E-65A +
ALUTECHNIKA SERWIS ANETA CHABIOR KIELCE, E-66 +
POLSKA KORPORACJA TECHNIKI SANITARNEJ, GRZEWCZEJ, GAZOWEJ I KLIMATYZACJI O/KIELCE KIELCE, E-66A +
KLIMAT AGNIESZKA DOMAGALSKA ADAM DOMAGALSKI KIELCE, E-66A +
MERIDA SP Z O.O. WROCŁAW, E-67 +
KAWAH TECHNIKA GRZEWCZA KINGA CISZEWSKA KIELCE, E-68 +
PPHU VICTORUM SZYDŁOWIEC, E-69 +
EKOENERGIA POLSKA SP. Z O.O. KIELCE, E-70 +
BÓR SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH BOLEŚCICE, E-71 +
SOLARIS OZE KIELCE, E-72 +
GRANMAL ZAKŁAD OBRÓBKI KAMIENIA NATURALNEGO L.SZCZERBA LISÓW, E-75 +
P.P. METALBET M.TARACH, W.TARACH, E.JAGUSZYN SOBKÓW, F-1 +
ARCHON BIURO PROJEKTÓW BARBARA MENDEL MYŚLENICE, F-2 +
BANK OCHRONY ŚRODOWISKA WARSZAWA, F-3 +
WOBET-HYDERT SP.J. CICHECKI ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, F-4 +
DANWENT F.H.U DANIEL GIL GRUPA ENECO MODLNICA, F-6 +
INFOMAX DZIAŁOWSKI LEWICKI SZCZEPANIK SP.J. KIELCE, F-7 +
MOTOCAR KIELCE PUH J.CHODAK KIELCE, F-9 +
AMBIT POKRYCIA DACHOWE URAŃSKI KAMIL KIELCE, F-11 +
BUDMAN&KOWDEK SP. Z O.O. SP.K. KIELCE, F-12 +
TAGA PHU TERESA GAWRON PIŃCZÓW, F-14 +
FIRMA USŁUGOWA KRZYSZTOF ŁUKASIK CZARNA, F-17 +
MORA POLSKA SP Z O.O. POZNAŃ, F-18 +
TECH STEROWNIKI SP. Z O.O. SP.K WIEPRZ, F-19 +
DOROZ SP. Z O.O. PIŃCZÓW, F-20 +
CORNEL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WARSZAWA, F-20A +
MEDIA CREATIONS BIAŁA PODLASKA, F-21 +
BUD MEDIA BYDGOSZCZ, F-22 +
PPHU RENAL MIKUŁOWICE, F-23 +
TAURON WYDOBYCIE S.A. JAWORZNO, F-24 +
RAKOCZY STAL SP. Z O.O. STALOWA WOLA, F-24 +
CIESIELNIA MIROSŁAW NOWOCIEŃ JELENIÓW, F-25 +
STANDARTPARK SP Z O.O. RUDNIK N/SANEM, F-26 +
ŁÓDZKA FABRYKA WYNALAZKÓW ŁÓDŹ, F-27 +
OPTIMUM BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. ZIELONKI, F-28 +
LIBET KIELCE, F-29 +
ODDZIAŁ GREEN GARDEN CONTROL KAMIL GAŁKA ŁAGÓW, F-29 +
STIEBEL ELTRON POLSKA SP. Z O.O. WARSZAWA, F-31 +
ZAKŁAD USŁUG STUDZIENNYCH MARIAN WÓJCIK KIELCE, F-31 +
PCC PRODEX SP. Z O.O. BRZEG DOLNY, F-32 +
PATIO VITA  ZGNAŃSKA 84 – MIESZKANIA     KIELCE KIELCE, F-33 +
ZEMAX SP Z O.O. SOLIDO KIELCE, F-34 +
PHUP HALNY GRZEGORZ GÓRAL KIELCE, F-36 +
JOHN GUEST POLSKA SP. Z O.O. POZNAŃ, F-37 +
GRZEGORZ STACHURSKI STEEL FRAME CONSTRUCTION NAMYSŁÓW, F-39 +
CALIPSO BOGUSŁAW PÓŁTORAK JONKOWO, F-41 +
POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA KIELCE, F-42 +
DOBRY DOM RZESZÓW, F-43 +
FIRMA KJM JANUSZ KIEŁB KIELCE, F-44 +
SUN-VITA ALEKSANDRA BERNARD GLIWICE, F-45 +
KLUSEX FPHU GRZEGORZ KLÓSAK MAKÓW PODHALAŃSKI, F-46 +
TERMO SHOP D.O.O. (TERMOPLUS HEAT PUMPS) SEMPETER, F-47 +
BIAL D. O.O. CELJE, F-47 +
PUCIHAR D. O.O. SMARJE SAP, F-47 +
PHUP EURO GAZ SP.J. ZGÓRSKO, F-48 +
PICHETA ZPHU TOMASZ PICHETA OBLĘGOREK, F-49 +
STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU ZIEMI PILCZYCKIEJ SŁUPIA, F-50 +
AQUA VENTICA SŁAWOMIR MOSZCZYŃSKI RADOSZYCE, F-51 +
ŚWIAT KOMINKÓW LUBLIN, F-56 +
PERŁA FUH HELENA JEWIARZ KRAKÓW, F-57 +
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA SANGARI GABRIELA SOBAŃSKA KIELCE, F-58 +
BIG CHINA KRAKÓW, F-61 +
SMAK NATURY MAREK HAŁAT Bielsko-Biała, F-67 +
OGLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PARKIECIARZY , F-70 +
NIBE -BIAWAR BIAŁYSTOK, F-71 +
FIRMA INSTALACYJNA SANDAR DARIUSZ JAŚKOWSKI KOSTOMŁOTY DRUGIE, F-71 +
OTWARTA STREFA PREZENTACJI SCENA E +
GOSPODARSTWO OGRODNICZE BYLINOWY RAJ A.P. CHWIST RUDNIK MAŁY, ZC-1 +
MATEUSZ MŁYNARCZYK FHU WILD LILLY KRAKÓW, ZC-2 +
DOMOS RYBCZYŃSCY.SP.J. KIELCE, ZC-2A +
ELTOR KIELCE, ZC-3 E-7 +
POLSKIE SKŁADY BUDOWLANE BUSKO-ZDRÓJ, ZC-3 E-7 +
DELFIN SP. Z O.O. KIELCE, ZC-4 +
SŁARO NAJPIĘKNIEJSZE RÓŻE ŁÓDŹ, ZC-5 +
MEBLE PRZYGODA NOWY BOSTÓW, ZC-6 +
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE PIOTR GŁOWACKI PAWŁÓW, ZC-6 +
ZMK SAS SPÓŁKA Z O.O. OWCZARY, ZC-8 +
GOSPODARSTWO OGRODNICZE ARKADIUSZ OLKOWSKI PŁOCK, ZC-11 +
ARKADIUSZ SOBOLEWSKI SZKÓŁKA BYLIN POPIELOWSKA KOLONIA, ZC-15 +
BORMAR ZBIGNIEW BORKOWSKI SKARYSZEW, ZC-17 +
STALMARK SP Z O.O. OŚWIĘCIM, ZC-18 +
SKLEP INTERNETOWY GALANTERIA SKÓRZANA MISIACZYK JUDYTA PIŁAWA DOLNA, ZC-19 +
MCE MAŁOPOLSKIE CENTRUM EKOLOGICZNE S. MIGDAŁEK P. KOZŁOWSKI S.C. KLECZA DOLNA, ZC-21 +
SZKÓŁKA DRZEWEK OWOCOWYCH DOROTA KWIATKOWSKA PABIANICE, ZF-1,ZF-47 +
TECHFLOW 3D SP. Z O.O. STOJADŁA, ZF-2 +
GOSPODARSTWO OGRODNICZE MAREK KUCHARSKI ORCHOWIEC, ZF-3 +
XL-TAPE INTERNATIONAL SP. Z O.O. KIELCE, E-35 +
SOLO HOLDING SP Z O.O. MASŁÓW, ZF-5 +
GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE KRZYSZTOF SYKUT KOŃSKOWOLA, ZF-6 +
GEKON PELLET SP Z O.O. KIELCE, ZF-7 +
EKOREGION BARBARA SKUZA KIELCE, ZF-8 +
HABA RL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA GRODZISK WLKP., ZF-9 +
ELLEGANCE SP. Z O.O. ŁOMŻA, ZF-10 +
KRZEWY OZDOBNE ELŻBIETA SOCHACKA NOWY DWÓR, ZF-11 +
GOSPODARSTWO OGRODNICZO-ROLNE FLORAMA M.RADZIO MIŃSK MAZOWIECKI, ZF-12 +
TERNOL S.C. M. PUCHAŁA, M . ZAWADZKI KIELCE, ZF-14 +
WYROBY Z WIKLINY I BRZOZY LESZNO, ZF-16 +
BUD-REM / DONICE Z KAMIENIA KAMYK, ZF-17 +
SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH TERESA ŁAPA PIŃCZÓW, ZF-18 +
GOSPODARSTWO OGRODNICZE DANIEL RUSZEL PODDĘBICE, ZC-26 +
STUDIO ZIELENI A&Ł ŁUKASZ SUŁEK KOŃSKOWOLA, ZF-21 +
GOSPODARSTWO OGRODNICZE GĘDEK WOJCIECH PRZYSTAJŃ, ZF-22 +
USŁUGI STOLARSKIE JAWORSKI WOJCIECH DĄBIE, ZF-23 +
PRO ECO SOLUTIONS LTD. ODDZIAŁ W POLSCE KĄTY WROCŁAWSKIE, ZF-24 +
HANDEL OBWOŹNY PAWEŁ DŁUGOPOLSKI DŁUGOPOLE, ZC-23 +
TRIMET AUGUST, BĄK SP.J. RADOM, ZF-27 +
BETRA RAFAŁ BEATA LISIECKA GNIEZNO, ZF-28 +
STKAD-BUS TYLMANOWA , ZF-29 +
ADRIAN TYRKALSKI FHU SŁOMNIKI, ZF-31 +
SZKÓŁKA ROŚLIN PAWEŁ IGNACIUK ZWOLEŃ, ZF-32 +
FOSPODARSTWO ROLNE MAREK ZIEJA OPATÓW, ZF-33 +
BOGDAN SZYMANIAK IMPORT-EXPORT WARSZAWA, ZF-34 +
MICCO MICHAŁ IŻOWSKI/ DOM NA KÓŁKACH BESKO, ZF-36 +
Globmaster Krystyna Kasprowicz Tarnów, ZF-37 +
KWALIFIKOWANA SZKÓŁKA DRZEW OWOCOWYCH KRZEWÓW OZDOBNYCH I RÓŻ BOŻENA KRUPIŃSKA AGNIESZKA KRUPIŃSKA KARNIÓW, ZF-38 +
EKO-PARK SPRZEDAŻ DETALICZNA I HURTOWA ART.OGRODNICZYCH NIEGOWA, ZF-39 +
FIRMA USŁUGOWA ROBERT PUCHAŁA ZAKOPANE, ZF-40 +
MAG-MON JUSTYNA FIGURSKA KACZORY, ZF-41 +
PRZEDSIĘBIORSTWO BIOTECH2 ZBIGNIEW SADLIK, BOŻENA SADLIK KIELCE, ZF-44 +
GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE IGNACIUK MAŁGORZATA PUŁAWY, ZF-45 +
OGRODY PRASZKA SŁAWOMIR JASIŃSKI PRASZKA, ZF-46 +
PPHU PIĘKNY OGRÓD JOLANTA GŁĄB LIPNO, ZF-48 +
DWOREK BIS FPUH SZYMBORSKA MARIA OLKUSZ, ZF-49 +
BYLINOWY OGRÓD URSZULA DYREK CHEŁMIEC, ZF-51 +
GOSPODARSTWO OGRODNICZO-KAMIENIARSKIE WIESŁAW URBANEK TARCZYN, ZF-58 +
KWALIFIKOWANA SZKÓŁKA DRZEW OWOCOWYCH ORAZ RÓŻ I KRZEWÓW OZDOBNYCH HENRYKA I KAZIMIERZ SUSZEK OPOKA, ZF-59 +
BOŻENA AUGUSTYNIAK NOWY DWÓR, ZF-60 +
MEGANADRUKI ŁUKASZ SZPUNAR TARNOBRZEG, ZF-61 +
ADAM ZAWADA KRAKÓW, ZF-62 +